ÖZKILIÇLAR ÇELİK KAPI

1991 yılından itibaren sektöründe faaliyete başlamıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine amaç edinen şirketimiz, Daire Kapıları , Bina Giriş Kapıları, Villa Kapıları, Yangın Çıkış Kapıları, Özel Tasarım Kapılar, Ferforje Kapılar ve her zevke uygun renklerde ve Maun, Amerikan, Lake Meşe, Cam, Ceviz, Gül gibi kaplamalarla ürünlerine estetik bir görünüm kazandırıp müşterilerimizin tercihlerine sunmaktadır.

Multi Sistem Merkezi Kilit, Monoblok Kilit ve Normal Kilitle güvenliği en üst düzeylerde tutan koruma sistemi oluşturmaktadır.

Ürünlerimizden bina giriş kapıları, daire giriş kapıları, villa giriş kapıları, yangın kapıları, ferforje kapı ve bu kapılara uygulanabilen parmak izi taraması, uzaktan kumandalı alarm, kameralı dürbün ve proxy kartlı giriş sistemleri kurulabilmektedir.

ÖZKILIÇLAR ÇELİK KAPI

Özgün tasarımları, kaliteli ve titiz işçilik ile bir araya getiren, güvenliği estetiğe dönüştüren çelik kapıları ile müşterilerinin hizmetindedir. Şirket prensipleri arasında öncelik olarak belirlediği, müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak ve bu memnuniyet için gerekli girişimleri bünyesinde oluşturmaktır.

Ürünlerimiz kendi imalatımızdır.

KALİTE POLİTİKAMIZ;

* Mevcut üretim potansiyelimizi verimli ve etkin bir şekilde kullanmak.
* Her geçen gün üretim kapasitesini arttırmak ve kaliteli ürünü, yaptığımız işçiliği zamanında teslim etmek.
* Gelişen teknolojiyi, ürünlerimize entegre ederek, uzun vade de sorunsuz ve farklı ürün çeşitleri sağlamak.
* Stratejimizi belirlerken müşteri istek ve beklentilerini dikkate almak.
* Tedarikçilerimize ve müşterilerimize çözüm ortağı olmak.
* Uygun zamanda ve zeminde sürekli gelişmeyi sağlamak.